Divan \\Türkçe Rapin Ortakları//
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Divan \\Türkçe Rapin Ortakları//

Ankara Keçiören hiphop tayfası-Ankara hiphop tayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sitem Depresif'ten açıklama

YazarMesaj
cansiz
Admin
cansiz

Sitem Depresif'ten açıklama Empty
MesajKonu: Sitem Depresif'ten açıklama   Sitem Depresif'ten açıklama EmptyÇarş. Mart 12, 2008 11:57 am

Selamun Aleyküm Arkadaşlar.Uzun Süredir Sesim Soluğum Çıkmıyordu Ancak Sessizliği Bozmanın Tam Vaktidir.Bismillah Deyip Albümle İlgili Son Havadisleri Aktarıyorum, Uzun Süredir Bu Albüme Hazırlanıyorduk Büyük Bir Kısmıda Tamamdı Ancak İstanbul'a Taşınmamız ve İşe Girip Çalışmaya Başlamam Beni Olumsuz Yönde Etkiledi.Bekleme Sürecinin Bu Kadar Uzamasından En Az Sizler Kadar Bende Sıkıldım ve Artık Daha Fazla Beklenmesin Diye Bu Albümden Ayrılmaya Karar Verdim. Sözün Özü Ortak Albüm Çalışmalarına Son Verdik.İleride Ne Olur Ne Biter Bilemiyorum Ancak Ufukta Böyle Bir Proje Yer Almıyor.Sizlerden Bu Gecikmeden Dolayı Kendi Adıma Özür Diliyorum, Şununda Bilinmesini İstiyorum Elimizden Geleni Yapmaya Çalıştık Fakat Hayat İşte Herkesin Sebepleri Farklı Bizimkilerde Farklı Oldu.Merak Edenler İçin Söylüyorum Ortak Çalışmalarımıza Son Vermemiz Bizim Mozz'la Aramızda Herhangi Bir Tatsızlık veya Problem Olduğu Anlamına Gelmiyor Emin Olunki Bu Kararımız Hayatlarımızı Daha İyi Hale Getirdi.İkimizde Mutluyuz Hakkımızda Hayırlısı Buymuş Demekki Bunlar Oldu.İşimden Dolayı Mozz'la Paylaştığım Evden Taşınmak Zorunda Kaldım.Aynı Evde Yaşadığımızı Bilen Arkadaşları Bilgilendirmek İçin Söylüyorum.

Gelelim Dert Yandığım Meseleye.Bizleri Dinleyen Çoğu Arkadaş Sürekli Bizleri Birileriyle Kıyaslıyorlar Sen Ona Benziyorsun Sen Busun Şusun vs. Bunlar Bir Şeyler Üretmeye Çalışan İnsanları Gerçekten Olumsuz Yönde Etkiliyor.Beni Mozz'la Bir Tutmanız Yanlış O Mozole Mirach Ben Esas ( Ex Sitem Depresif ) Yaptığımız Rap Olsada Sınırlarımız ve Yeteneklerimiz Farklı Stillerimiz Farklı.O Yüzden Bunun Gibi Kıyaslamalardan Kaçınmanız İnanın Beni Çok Mutlu Eder.

Benim İçin Hayati Önem Taşıyan Konuya Geldi Sıra: Solo Albümüm ve Projelerim.Şu An Stüdyomu Kullanamadığım İçin Startı Veremiyorum Yakın Bir Süre İçinde Allah Nasip Ederse Düğmeye Basıyorum ve Albümüme Başlıyorum.Kafamda Çoğu Şeyi Planladım Sample Arşivimi Tamamlamakla Meşgulum Şu Sıralar. Yazma Beatlerde Kullanmayı Düşünüyorum Ancak Geneli Sample Ağırlıklı Bir Albüm Olacak İnşallah.Beatlerin Büyük Kısmı Bana Bir Kaç Taneside Beatkey'e Ait Olacak.Ep Yapmak İstemiyorum Lp. Olmasını Planlıyorum.Solo Pek Parçam Yok Bu Yüzden Hem Kendimi Hemde Dinleyenleri Tatmin Edecek Ölçüde Solo Parça Kaydedip Underground Bir Albüm Yapmak İstiyorum.Ondan Sonrada Allah'ın İzniyle Bandrole Geçeriz.Solo Albümüm Tamamlanana Kadar Bazı Albümlerde Beni Dinleyebileceksiniz.Bu Sıralar Katıldığım Bir Kaç Proje Var İsimlerini Vermek İstemiyorum Sürpriz Olsun Sizlere.Projelerim Konusunda Aktarabileceklerim Şimdilik Bu Kadar.

Sitem Depresif.Bu İsmi Yaklaşık 6-7 Yıl Önce Kullanmaya Başladım O Zaman Daha Deli Dolu Daha İsyankardım O Yüzden Bu İsmi Kendime Uygun Görüp Kullanmaya Başlamıştım Ancak Yaş İlerledikçe ve Düşünceler Değiştikçe Sitem Etmenin Bana ve Manevi Hayatıma Ters Düştüğü Kanısına Vardım ve İsmimi Esas Olarak Değiştirmeye Karar Verdim İnsanlar Alışana Dek Esas aka Sitem Depresif Bir Süre Devam Edecek Albümümdede Sitem Depresif'in Yerini Neyin Aldığını Hep Beraber Göreceğiz İnşallah. Sizlere Elimden Geldiğince Gelişmeleri ve Olayları Aktarmaya Çalıştım, Umarım Az Çok Kendimi İfade Edebilmişimdir.Albümü Uzun Süredir Bekleyen Arkadaşlarım İçin Kendi Adıma Tekrar Tekrar Özür Diliyorum ve Hakkınızı Helal Etmenizi İstiyorum.Gelişmeler Yaşandıkça Aktarmaya Çalışacağım Şimdilik Benden Bu Kadar Hepiniz Allah'a Emanetsiniz O'nunla Kalın...

Esas aka Sitem Depresif
http://www.rapdivan.com

Sitem Depresif'ten açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası